Září 2010

Just what i needed- new song

29. září 2010 v 16:54 | www.youtube.com |  Howie Dorough

No nejsou oni blázínci

29. září 2010 v 16:32 Littrell family
"Our new toy!!!!!! We love Elvis!!!"

"Naše nová hračka!!!!!! Milujeme Elvise!!!"Play dates at the house!!!!!!"

"Hraní si v domě!!!!!!"Thanks 
Credits

OK MAGAZINE -fotečky budou

28. září 2010 v 17:18 Littrell family
Well, I picked up an OK mag and they promised us an exclusive interview with at least 1 full page and they gave us a half a page!

I approved over 35 photos and we did an hour long interview with them! REALlY?!?, well poo on you OK magazine!

I wanted all the fans to see the party!!!!

Party byla skvěla,velmi jsme si jí užili a tým OK MAGAZINE jsou skvělý. Z párty bude 35 skvělých fotek z party. Pokud budou,tak je sem samozřejmě dám.

Credits
Leighanne Littrell Twitter 

Jinak tu fotečku jsem dávám již po druhé,páč se mi strašně líbí.

OK MAGAZINE

28. září 2010 v 17:05 Littrell family

Zde je odkaz kde je rozhovor s Leigh a Brianem Littrell,bohužel je to v angličtině.
Až budu mít více času tak jej přeložím. Zítra jdu zas do školy a musím se ještě jít učit.
Ještě jsem dám jedno videjko,tedy jestli ho najdu nebo něco jiného.CreditsNové fotečky na LIDE.CZ

27. září 2010 v 16:26 | www.lide.cz |  Backstreet BoysKanárské ostrovy

25. září 2010 v 17:54 | www.google.cz |  Cestovní ruch
Portugalso-Lisabon

25. září 2010 v 17:51 | www.google.cz |  Cestovní ruch

Kyjev

25. září 2010 v 17:48 | www.google.cz |  Cestovní ruch

Budapešt

25. září 2010 v 17:47 | www.google.cz |  Cestovní ruch


Bukureět

25. září 2010 v 17:45 | www.google.cz |  Cestovní ruch

Varšava

25. září 2010 v 17:43 | www.google.cz |  Cestovní ruch
Víden

25. září 2010 v 17:41 | www.google.cz |  Cestovní ruch29.10. 2010 se NICK CARTER zúčastní VANCOUVERSKÉHO carnevalu

25. září 2010 v 17:34 Nick Carter

Dne 29.10.2010 bude ohrovná  HALLOWEENSKÁ AKCE ve VANCOUVERU.

Vancouver, připravte se na největší a nejbláznivější událost - Halloween dorazí do  města V letošním roce, se tato zábava bude vysílat na  & Beat 94.5FM vystoupí zde-  Flo Rida! se svým albem a s   Davidem Guettou.

Carneval bude pořádat  Nick Carter z legendární skupiny Backstreet Boys. Krom toho,že to pořádá,bude tam vystupovat jako DJ  set v noci, takže dámy, nechcete si to  ujít . Připravte se na jedinečnou show . Další vystupující- Damien Marley, Nas, Akon, Rihanna, RZA a Ice Cube . Těch lidí tam vystupují více ale já jsem jmenovala jen ty důležité, a které alespon malinko znám.

Připravte se na LIVE VOCALNÍ a výkonné DESTINEAK, dvě duše,které jsou tvrdohlavější jak já. Oni mají elektronickou muziku. Ve Vancouveru se stali v í Awards "Best Live výkonnou Skupinou  roku 2009 & 2010" 

Tato sho bude velmi atraktivní a zábavna,máte se na co těšit,tedy my asi ne ale jsem zvědavá jestli budou nějaké bláznivé fotečky Nickouče,tak jestli že jj tak je sem dám..


- Očekávaná návštěvnost více než 4500 oblečených lidí v kostýmech

 SOUTĚŽ,ten kdo bude mít nejhezčí kostým vyhrajé zájezd pro dvě osoby. 

VLASTNÍ PŘEKLAD.

CREDITS


Studentům zdar

25. září 2010 v 17:01 Backstreet Boys


Nick Carter, A.J. McLean a Howie Dorough z Backstreet Boys byli v Los Angeles se skupinou studentů na Dni bez obětí.

Backstreet Boys studenty upozornovali,aby na sebe byli opatrní. Tato skutečnost se odehrála i v 90.letech Teď tam byli vlastně příležitostně:

Akce byla součástí celostátnhoí "Dnu  bez objetí", který je prováděn na různých školách a také se nechali inspirovat charitou a zabezpečovali je.

Studenti na Paul Mitchum chválili krásu školy  Kluci mimo toho,že tuto oblast navštívili rozdávali studentům malé dárky.


Thanks
Credits
News

23. září 2010 v 17:22 Backstreet Boys
Dlouho očekávaný Miami Fan Event je konečně tady. Bude probíhat ve středu 8.12 v Byron Carlyle divadlo v Miami Beach! Slyšeli jste to tu u mě jako první.

Pro ty z vás, kteří se zúčastnili Napa Fan Event, nebo NYC Fan Event počátkem tohoto roku, tento akustický Fan Event bude ekvivalentní přehlídka. K dispozici bude intimní, akustický výkon kluků, Q & A, a v neposlední řadě, M & G a skupinová  fotografie fanoušků a BSB.

Vstupenky půjdou na prodej od 1.10 od 10 00hodin  PS - F jen pro členy FAN CLUBU. Toto je událost, takže jednejte rychle a nakupujte. Já bych taky koupila ale copak jsem ve FAN CLUBU ? nEJSEM BÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉ 

Vstupenky stojí  199 dolarů, který zahrnuje všechny výše uvedené (performance, Q & A, M & G apod.). To je cooo.Tak lidi pojede se do Miami. Vemte fotoaparáty plavky a jedem.
Credits
http://www.bsb-galerie.de/

A další ůdálost Nicky a Lauren si spolu koupili dům ale zatím nejsou žádné fotečky,tuto informaci vypustili na svět jejich kamarádi a prý by to rádi oslavili.

 A za další možná,že zas změním dess,bud od Sweety,která nám nabídla překrásný dess,který nikdo nechtěl a pak možná mi udělá dess Jane tak uvidíme,jak to dopadne.Když mi to dovolí sweetymole,tak budu mít dess její a Jane ta mi ho může udělat příště no uvidíme,uvidíme.Bratislava

22. září 2010 v 18:18 | www.google.cz |  Cestovní ruch
Naši milí sousedi Slováci a hlavní město Bratislava


Prague

22. září 2010 v 18:15 | www.google.cz |  Cestovní ruch


Naš milá a hlavní město PRAHA

Luxus Hotels

22. září 2010 v 18:12 | www.google.cz |  Cestovní ruch
Tak to byla série luxusních hotelů


Hotels Hilton for the world

22. září 2010 v 18:07 | www.google.cz |  Cestovní ruch
))


A toto je náš pražský hotel Hilton. Je možné,že se některé hotely opakují ale z toho důvodu,že se mi ty hotely líbí,tak se tam mohou opakovat.Backstreet Boys diskuze- NO COMANT MAGAZINE

21. září 2010 v 17:16 Backstreet Boys
Co k tomu dodat


Je to hnus,samozřejmě,že jsem tam hned napsala.

A KDO CHCE MŮŽETE SE ZAPOJIT DO MÉ WEBOVÉ DISKUZE 

TAK SE MŮŽETE ZAPOJIT DO DEBAT A KLIDNĚ TAM MŮŽETE PSÁT CO SI MYSLÍTE O TOM ČLÁNKU V TOM MAGAZÍNU

Seznamovací kurz a jiné novinky

19. září 2010 v 14:31 Littrell family

Ahojky moji milí přátelé a fanoušci.

Dlouho jsem Vám nevyprávěla mé STORY  ze života.

Nedávno jsem byla na seznamocacím kurzu či od 12-16.9.2010.
Seznamovák   byl celkem v poho.Vyšlápli jsme si horu Lovoš nejvyšší horu Lovosic a měli jsme jít sami.A sami jsme taky šli. Jenže ten den zrovinka neustále pršelo  a tak jsme šli až odpoledne . No jo jenže kdybych věděla,co se nám přihodí,tak raději začnu protestovat,že nikam nejdu. Asi po 3 km jsme nemohli najít tu správnou cestu k indícím-ty jsme sbírali po celém kurzu. No a tak jsem se krásně ztratili. Já byla utahaná a byla mi zima navíc ještě k tomu pršelo,no prostě děs.Navíc všude bylo bláto,takže si hravě dokážete jak vypadali mé boty a kalhoty.

Nakonec na horu došli ale celý výlet místo 3,5km nás tedy naší skupinku vyšel na 10 km,

Co se týče těch indícíí,tak jsem jako 1.CR vyhráli a získali jsme knihy.. Program byl velice pěkně zorganizován.

Tedy až na zimu jsem byla spovivější jsem byla hezky doma v teplíčku.

Mezi tím se ale stalo tooolik úžasných věcí co se týče BSB no Howie nám vydal nějaký ty píšničky. Mě osobně se líbí všecky ale nejvíce Evidence Of You a pak ještě se našla jedna písnička od Keva,která mi přidapá jako kdyby jí snad  nezpíval. A POZOR NÁŠ Brianek a Leigh měli 2.9.2010 10.výročí své svatby a jako u nás to chodí po obnovení svatby se vzali znovu. Leigh měla připraveny troje šaty. Našim Littrelákům to tak slušelo.Brianovi sekl oblek a Leigh šaty,ty má moc nádherné,krom toho jsou na mém webu i videa tak to tam máte černé na bílém..Obnovění jejich 10.výročí se konalo 16.9.2010 a Sweety nahrála na svou galerku hromadu fotografií tak jsem odkaz dala na web a tam to vše najdete. No my kdybychom neměli Sweety a Brige a Kristý,tak co bychom si bez nich počali.

A co se týče ještě kluků tak Nickyna dokončuje svou desku,která by měla vyjít letos ale kdo ví vid Nickyyyyy. Náš Alík nyní ve studiu nahrává své druhé album,Howie nám vydal pár songů a to jsou vážně povedené.On sám řekl,že se již chystá na novou desku ale neví kdy vyjde. Kevča ten zas natočil další film-fotky tu byli nedávno,kdo neviděl at se podívá. Jinak zas bude natáčet další svůj film a kromě toho,že ho bude natáčet,tak si v něm i zahraje. No a náš Brianek ale to už sem říkala se zase oženil s Leigh-obnovení jejich 10.výročí svatby. No a proto ten původní obrázek tak snad půjde.

Jejda jsem se taak rozkecala.To je zase sloh.No jsem zvyklá ze školy. Momentálně se tam dějí věcí ale nechci o tom a ještě tady mluvit je to hnus.
Jinak minulý týden jsme se tolik neučili páč nám tam maturovali maturanti.Taky bych chtěla mít maturitu za sebou. Ale na to si ještě musím počkat. Jinak strašně žeru ubytovací provoz-nej nejpředmět . Zítra nebo pozítří si půjdu do knihovny půjčit knihy o hotelnictví a managmentu. Adi příští rok budu mít u nás v hotelu VLADIMÍR praxi. Je to 4.hvězdičkový hotel. Ale já se moc těším až pojedeme do hotelu Hilton ne kvůli Paris Hilton mě to tam vážně netáhne ale je to jeden z mála hotelů,který je luxusnía prestižní u nás. Jednou bych tam chtěla pracovat . Jako recepční nebo jako managerka.

No tak to je asi vše co jsem Vám chtěla říci,tak se zatím mějte a zítra sem zas něco přidám. No jo ono je pondělí. Jejda zase škola,no ale musíme si zas zvyknout.

Tak pa pa.


Mnoho a mnoho foteček z oslavy rodinky Littrell

19. září 2010 v 13:48 Littrell family
Nedávno jsem na web dala pár foteček z oslavy na počest 10.výročí rodinky Littrell a naše milovaná sweetynka na galerii nahrála fotografie a že jich je.
Tak se podívejte na tu krásu.

Credits
Thanks


Manželé Littrell

17. září 2010 v 17:27 | www.youtube.com |  Littrell family


Fotečky z oslavy

17. září 2010 v 17:09 Littrell family
The Littrell Family @ Wedding Anniversary Party


The Littrell Family @ Wedding Anniversary Party 

Credits

Littrelláci opět manželé

17. září 2010 v 17:04 Littrell family
OK Nyní jsem na web dala videa a ještě přihodím fotografie ze svatby a párty Littrellovic rodinky. Další fotečky by mohli být příští týden

Show ET  je prostě super tu noc,kdy měli 10 výročí toho měli tolik na práci.Backstreet Boys hvězda BRIAN LITTRELL oslavil své 10. výročí svatby a požádalsvou manželku Leigh,aby si jí vzal.

Romantická popová hvězda vyzvala rodinu a přátele, aby v Atlantě  oslali spolu s ním jejich 10 výročí svatby. Na oslavě nesměl ani chybět jejich 7 letý syn Baylee L.

Vzali se v roce 2000,2 září. Oslavu zakounčil ohromný ohnostroj. A nadále si užívali svůj veliký den.Je tu velkolepý ohnostroj ,, a samozřejmě,tu nesmí chybět romantická nálada a náš Brian Littrell s Backstreet Boys   si vezme svou ženu opět na své desátém výročí svatby - a ET má exkluzivní pozvání.

"Hej, ET. Vítáme Vás na našem  desátém výročí,"  říká. "Já jsem Brian. To je moje žena Leighanne. A budeme se znovu brát.

"Vezmeš si mě zase?" ptá se jeho žena během intimního obřadu.

"Budu o tom přemýšlet, ne to je jen vtip" , třesoucím se hlasem s emocemi.

Brian,který byl donucen operaci a jejich syn Baylee,který před dvěmi lety byl hospitalizován na zánět tepen.
Takže naše sliby byli vyslyšeny, a jde se oslavovat říká Brian.

"Je to jiný druh lásky, že máme v současné době tak báječný vztah -jsme rodičové,jsme manželé  a také maminka a tatínek," říká ET.Brian. Je to velkolepá oslava. Citíme se velmi štastní.
Tyto fotky jsou z webu http://bsgirlsevernews.blogspot.com/
Můj překlad,tak kopírovat se zdojem. Uf to byla práce. Jsem vůbec netušila,že se opětvzali no už je to tak tak Vám přeji hodně štěstí a zdraví.


Photo Littrell

16. září 2010 v 12:17 Littrell family
The Littrell Family During This Is Us Tour [USA/Canada]
Credits
Thanks


Roztomilé

16. září 2010 v 12:14 | www.youtube.com |  Littrell family